Apartamenty Żabi Staw

with Brak komentarzy
Żabi Staw położony jest w samym centrum strefy uzdrowiskowej Supraśla, przy ulicy Kodeksu Supraskiego 28,
na terenie Puszczy Knyszyńskiej.

To ciekawa przyrodniczo, spokojna okolica otoczona dziewiczą naturą Podlasia, położona na obrzeżu doliny rzeki Supraśl, objęta ochroną Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej oraz programem Natura 2000.

Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie doliny stawów daje możliwość obserwacji wielu gatunków ptaków niemalże przez cały rok.

Na naszych Gości czekają tu cisza i spokój urozmaicane odgłosami przyrody – śpiewem ptaków, kojącym szumem lasu, błogim pluskiem wody rzeki Supraśl i relaksującym kumkaniem żab z pobliskiego stawu. Wartością nie do przecenienia są piękne, malownicze widoki, którymi można się delektować z tarasu każdego apartamentu.

Mieszkańcy apartamentów mogą rozkoszować się widokiem panoramy miasta, w której widnieje sylwetka XVI-wiecznego Monasteru, ale przede wszystkim mogą podziwiać urokliwą dolinę rzeki, łąki usiane kwiatami i ziołami, które wraz pięcioma okolicznymi stawami i z dziko rosnącymi krzewami tworzą wspaniałe, klimatyczne kolorowe kompozycje, które zachwycają swoją urodą niezależnie od pory roku.

Na naszych Gości czeka siedem komfortowych, klimatyzowanych pokoi dwuosobowych z aneksem kuchennym, łazienkami i indywidualnymi tarasami oraz wspólną przestrzenią: kuchnią z jadalnią i kącikiem czytelniczym. Do dyspozycji jest również dostęp do bezpłatnego Internetu (sieć Wi-Fi). Z myślą o komforcie Gości, zainstalowano również pralkę i zmywarkę.

W bliskim sąsiedztwie, przy ul. Rymarka (ok. 150m) znajduje się restauracja „Pięć Dębów” serwująca autorskie dania kuchni lokalnej i własnoręcznie robione lody, tylko z naturalnych składników.

Po drugiej stronie ulicy, w tej samej odległości, funkcjonuje nowo wybudowany Uzdrowiskowy Szpital Kardiologiczny, wyposażony w nowoczesną bazę zabiegową, oferujący opiekę medyczną, specjalistyczne zabiegi lecznicze oraz masaże dla osób potrzebujących rehabilitacji i odnowy.

Okolica sprzyja uprawianiu rozmaitych form aktywnego wypoczynku, turystyki pieszej i rowerowej, spływów kajakowych,
a w sezonie zimowym narciarstwa nizinnego.

W centrum miasta znajdują się Bulwary im. Wiktora Wołkowa nad rzeką Supraśl oraz plaża z kąpieliskiem, które łączą miasto
ze strefą uzdrowiskową.